Guminės trinkelės ir borteliai


Guminės trinkelės, pagamintos iš smulkintų gumos granulių. Atsparios meteorologinėms sąlygoms (sniegui, lietui, šalnai), dekoratyvios, apsaugančios nuo pavojingų kirtimų, neslidžios, atsparios drėgmei, nesukelia alergijos, sudėtyje neturi kenksmingų ar toksiškų medžiagos, gerai absorbuojančios garsą tiek išorėjem pasižymi gera šilumos izoliacija. Guminės trinkelės yra pagamintos iš gumos granulių, poliuretano ir dažų mišinio. Kiekviena trinkelė turi aštuonias plastmasines spyneles, kurios jungia atskirą plytelę su kiekviena gretima plytele, tokiu būdu užtikrindamos plokštumos vientisumą. Guminės yra puikus ekonomiškas dangos sprendimas žaidimų aikštelėms, neprofesionaliems sporto aikštynams, pėsčiųjų takams ar vidaus sporto salėms.

Techniniai duomenys


Sertifikuotos guminės trinkelės yra klijuojamos prie betoninio pagrindo ar kito lygaus paviršiaus, taip pat galima trinkeles kloti ant smėlio ar panašaus paviršiaus. Šių trinkelių pritaikymas yra įvairus, jas galima naudoti vaikų žaidimų aikštelėse, neprofesionaliose sporto aikštelėse, terasose, šaligatviuose, pėščiųjų takuose, aplinkui baseinus, sodus, sporto salėse - viduje ir lauke. Su plastikiniais sujungimais.

Saugus kritimo aukštis: 0,6m arba 1,8m

Aukštis: 2 arba 8cm

Išmatavimai: 50x50 cm arba 100x100cm

H formos guminės trinkelės. Klojamos tik ant asfalto, betoninio ar panašaus lygaus paviršiaus. Rekomenduojame naudoti terasose, pėsčiųjų takuose.

Aukštis:3,2cm/4,3cm

Išmatavimai:16x20cm

Guminiai borteliai klojami apie gumines trinkeles, kad būtų išvengiama trinkelių čiuožinėjimo.

Svoris: 7,8kg

Išmatavimai: 100x25x40cm

Groblėtas paviršius yra kliuojamas ant lygaus paviršiaus arba klojamas ant smėlio ar panašaus paviršiaus. Gali būti naudojamos vaikų žaidimų aikštelėse, terasose, pėsčiųjų takuose, aplink baiseinus, neprofesionaliose sporto aikštelėse, sporto salių - viduje ir lauke. Su plastikiniais sujungimais.

Svoris: 18-66kg/m2

Aukštis: 2-8cm

Išmatavimai: 50x50cm arba 100x100cm